Insanity Men Eau de Parfum Парфем

Аромата за смирени и осетливи мажи, се трансформира во композиција која полни со енергија и живот. Главните слатки ноти, се состојат од мандарина, лаванда и освежителен лимон. Тие ги нагласуваат зачинетите ноти на босилек и жалфија, кои ги комплетира здравецот. Основата е композиција од топли ноти на сандаловина, ветиверија и килибар, кои му даваат на парфемот суптилен карактер.

Безвременска класика, која има добиено признание од мажите на сите возрасти. Софистициран мирис со многу лица, полн со елеганција. Аромата за смирени и осетливи мажи, се трансформира во композиција која полни со енергија и живот.

 

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.