НА ПОПУСТ
ЗАШТЕДИ 20%

AURA MATTE TOP COAT Лак за завршен слој

156 ден

Опис

Завршен слој со кадифено мат изглед кој овозможува подолго траење на Вашиот лак за нокти.

Покрај тоа што Вашите нокти ќе бидат во тренд, овој завршен слој ќе ја заштити и бојата на Вашиот лак.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.