НА ПОПУСТ 30%

LOTUS Lounge Chair Миниенголфлекс Делта

Димензија 100х70х20 см
Изработено од две навлаки, лесно за одржување, Состав 100% полиестер.
Полнето со сунгер.

1,400 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.