Medela 3 in 1 Nursing and Pumping Bra – 3 во 1 Градник за доење и измолзување

Измолзувајте се и доете во целосна удобност со градникот за доење и измолзување на Medela. Со разновиден дизајн 3 во 1, тој е лесен, материјал што има Adaptive Stretch™ за совршено вклопување.

Овој градник 3 во 1 дизајниран за:

*измолзување во градник

*електрични пумпи за измолзување

*доење

На прв поглед:  Придобивки од градникот за доење и измолзување на  Medela 3in1

Градникот за доење и измолзување на Medela 3 во 1 ви помага да го храните вашето бебе со целосна удобност или да се измолзете

 

 

 

2,550 ден

Опис

*Средна до висока поддршка за држење на шишиња и пумпите за во градник

*1 чекор- Измолзување без раце

*Лесни и удобни со перфорирани пена за дишење и мек материјал на допир

*Технологијата Soft Touch Adaptive Stretch™ за совршено вклопување

*Лесен и флексибилен за да можете да уживате во максимален контакт кожа на кожа додека доите за да ви помогне да се поврзете со вашето бебе

*Одговара на повеќето инки за електричните пумпи за измолзување

*Достапен во крем или бела боја и во големини M,L,XL за одлична поддршка и совршено вклопување

M- Бело

L- Бело

XL- Крем

 

*Достапните бои може да се разликуваат и се предмет на промена

 

Сите жени се различни и Медела ја прифаќа оваа различност. Во случај да не можете да ја најдете вашата големина наведена на нашата табела со големини, ве советуваме да ја испробате големината на Медела што е најблиску до вашето мерење.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.