MEDELA Hands-free™ Pumping Bustier ГРАДНИК ЗА ЛЕСНО И УДОБНО ИЗМОЛЗУВАЊЕ БЕЗ РАЦЕ

 

Medela Hands-free™ Pumping Bustier го прави измолзувањето лесно и практично. Со пумпата за измолзување и инките безбедно поставени, можете слободно да продолжите со други активности или едноставно да се опуштите.

2,150 ден

Опис

На прв поглед: Hands-free™ Pumping Bustier Искусете лесно и удобно измолзување без раце

 

-Завршете ги другите работи или опуштете се додека се измолзувате;

– Прв чекор – Безбедно измолзувајте без раце;

-Adaptive Stretch™ за совршено вклопување;

-Мекиот материјал на допир значи дека нема да имате компресија на градите за да се обезбеди максимален проток на млеко;

-Дискретен дизајн за покриени брадавици;

-Достапен во црна или бела боја и големини S-XL;

величини (M црн/L бел/XL црн)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.