MINIKOIOI Scoops 2 pcs. Green/Blue Лажички за бебе

Тие се направени од 100% силикон и 100% бамбус. Minikoioi Scoops се сосема безбедни.

Силиконскиот дел за собирање е погоден за чистење во електричен стерилизатор. Може да се мие и рачно. Не ја варете и не стерилизирајте ја рачката. Рачно измијте се со топла вода со сапуница и добро исушете по миењето.

Во едно пакување следуваат две лажички.

510 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.