ORGANIC KITCHEN Сет за туширање Fluffy Strawberry

 

Fluffy Strawberry Сет

  • Екстракт од органска јагода – ја прави кожата мека и сјајна.
  • Масло од органски кокос – е совршена хидратација.
  • Екстракт од органска јапонска цреша – ја смирува кожата.
  • Екстракт од маракуја – ја остава кожата добро негувана.

Гелот за туширање нежно чисти, давајќи пријатни чувства додека пак лосионот за тело ја омекнува кожата и остава слатка арома.

Сетот содржи:

  • сунѓер
  • сочен гел за туширање и
  • лосион за тело.

565 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.