RIMMEL PROFESSIONAL EYEBROW PENCIL 002 Молив за очи

153 ден

Опис

Молив за веѓи кој ги обликува веѓите, пополнува и продолжува.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.