РОСИЦА МРШИЌ RETROPHILIAC SCARF N.2 МАРАМА

Марама со принт

Димензии: 120×8

Изработена од полиестер и вискоза

2,410 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.