Siora Пилинг за тело Bubble Gum 250 ml

Bubble gum  (Гума за џваќање) во пилинг форма. Дозволи ни да те вратиме во детството со нашиот најуникатен мирис!

Единствен пенлив пилинг на нашиот пазар! Перфекција од ексфолизација! Нашиот шеќерен пилинг ќе ја направи вашата кожа помека од бебе, чистејќи ја од наталожените мртви клетки. Со тоа се добива чист, нов, здрав слој на кожата оставајќи ја да мириса и чуствува прекрасно.

Навлажнете го телото и потоа нанесете го пилингот по целото тело и нежно протријте. Користете 1 до 3 пати максимум во неделата.

Органски производ без парабени, сулфати, силикони и вештачки конзерванси

490 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.