НА ПОПУСТ 25%

SMARTRIKE RUNNING BIKE 2 in 1 RED BLACK Велосипед за 2,3,4,5 години

Од 2 до 5 години

4,130 ден

Опис

Нашиот детски велосипед е вашиот пар на одење, помагајќи го вашето дете како да балансира и да вози велосипед, долго пред да може да педализираа самостојно.

Велосипедот 2 во 1 баланс започнува од 2 години и расте со вашето дете до 5-тата година и пошироко.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.