sVcareblends Чешел за брада

Рачно направен чешел од буково дрво кој ти и твојата брада ќе го обожавате.
За разлика од пластичните чешли, дрвените го намалуваат електрицитетот на брадата.
Со димензии 11х5 и кој можеш да го носиш со тебе каде и да посакаш.

700 ден

Опис

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.