sVcareblends Beard&Hair Balm Orange Балсам за брада и коса sVcareblends Beard & Hair Balm Orange Beard & Hair Balm

Балсам со мирис на портокал кој може да се користи за коса и брада (100гр).

  • Направен од 100% природни ладноцедени органски масла и путери и без парабен, парафин и бои.
  • Рачно направено за целосна нега на вашите брада, коса и кожа.
  • Го хидрира влакното и го прави здраво.
  • Ги спречува кршливоста на влакната, првутењето и сувоста на кожата.
  • Витаминот Е кој го содржи балсамот во себе го поттикнува растот на влакното, 100% е природен и го забавува стареењето на кожата.
  • Балсамот е стилизатор за коса и брада, ќе ја зачува формата што вие ја посакувате.
  • Брадата и косата ги прави уредни, меки и мазни.
  • Се користи за секоја должина на коса и брада. Од најкратка па до најдолга.

1,000 ден

Само 1 останати во залиха

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.