TEFAL Миксер

Миксер

 

2,770 ден

Опис

РАЧЕН МИКСЕР

МОЌНОСТ 300W

ДВА ТИПА НА МАТАЛКИ-ЗА ТЕСТО И ЗА ШЛАГ

ПЕТ ФУНКЦИИ НА РАБОТА

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.