Тепих

Произведено во Белгија.

Тепихот по состав е 35% памук, 40% рециклиран полипропилен и 25% рециклиран полиестер

2,540 ден7,800 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Димензии

, ,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.