НА ПОПУСТ 25%

TICWATCH Mobvoi Ticpods2 PRO + СЛУШАЛКИ

· Вистински безжични слушалки со интуитивни контроли на допир

·Брзи команди

· Поништување на шум со двоен микрофон

·До 20 часа траење на батеријата и брзо полнење

· Откривање во уво и брзо спарување

·Bluetooth 5.0

·Независна врска: двете слушалки може да се користат независно со непречено префрлување.

5,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.