GORDON’S PINK Џин

Вкусен розов џин кој балансира помеѓу освежувачкиот вкус на Gordon’s со природна слаткост од малина и јагода, и арома на рибизла. Инспириран од оригиналниот рецепт за розев џин уште од 1880 година.

  • Измешајте го џинот со тоник во голема чаша за вино и сервирајте со свежи јагоди

1 л.

1,667 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.