URIAGE XEMOSE КРЕМА ЗА СУВА КОЖА

крема за лице за сува кожа , ја храни и заштитува кожата на лицето, 24 часовна ефикасност

 

809 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

40мл

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.