Uriage Xemose Крема за околу очи 15ml

Специфично формулирана за пределот околу очите со сува кожа, склона кон чешање. Веднаш го смирува чувството на затегнатост и непријатност. Неговата формула за висока толеранција ја храни кожата и помага да се врати кожната бариера Удобна кремаста текстура, не леплива, без мирис. Безбедна за бебиња, деца и возрасни. 48 часовно дејство

513 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.