VICHY NEOVADIOL MENO Крем за очи 15ML

Ја редефинира вашата насмевка и им дава на вашите очи подигнат изглед.

Neovadiol Gf Contours е нашиот прв производ за нега на кожа прилагоден за жени за време на менопаузата. Специјално е дизајниран за контурите на очите и усните, на кои може да влијае стареењето на кожата во менопаузата.

2,149 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.