НА ПОПУСТ 30%

AFRODITA MEN Масло за нега на брада и кожа

50 мл

700 ден

Нема на залиха

Опис

Воодушевете со негувана, свиленкаста мека брада и привлечен мирис! Осетете совршена навлажнетост на кожата под брадата. Единствен комплекс на негувачки масла: органски арган, златна јојоба и макадамија извонредно ги негуваат сите врсти брада и долгорочно овозможува добро чуство на кожата.

Производите обезбедуваат одлична заштита и нега на кожата под вашата брада.

За сите видови на кожа
За свиленкасто мека брада
Содржи масло од јојоба и арган
Без параби и парфеми

Употреба: Нанесете неколку капки масло на дланката и обликувајте ја брадата. Во случај на многу сува кожа може да нанесете поголема количина од маслото.

 

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.