AFRODITA CAROTENE Регенеративна крема

 

50 мл

717 ден

Опис

За сувата и зрела кожа интензивно го стимулира природниот процес на регенерација на епидермалните клетки и го зајакнува одбранбениот механизам на кожата. Маслото од морков, богато со провитамин А, ја витализира вашата кожа со видлив подмладувачки ефект додека путерот од шеа ја храни, тонува и омекнува.
По нанесувањето, вашата кожа е цврста и изгледа освежена без изразени линии.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.