BECUTAN Омекнувач за алишта

Благата формулација на новиот омекнувач за алишта Becutan, збогатена со екстракт од алое вера, ги облагородува ткаенините подарувајќи им нежно чувство на свежина и на мекост.

Екстрактот од алое вера го прави производот погоден и за лица со чувствителна кожа. Производот е дерматолошки тестиран.

Оваа избалансирана формула може да се користи на температура од 30 °C до 90°C, за машинско и за рачно перење, според наведениот начин на дозирање.

2 л

235 ден

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.