AFRODITA Мултиактивен хидратантен крем за лице

Регенеративниот крем Афродита со бадемово масло ја стимулира регенерацијата на клетките, длабински ја хидрира кожата и ја подобрува нејзината еластичност и и дава младешки изглед. Кремот е богат со протеини, јаглени хидрати, амино киселини и витамини кои го стимулираат метаболизмот на кожата и го забавуваат процесот на стареење, правејќи ја кожата цврста и еластична. Кремот за лице со бадемово масло ја хидрира и освежува кожата и е идеална основа за шминка.

  • Со бадемово масло
  • Дејство против стареење
  • Богата нега
  • Дерматолошки тестиран

374 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.