ARIETE АПАРАТ ЗА СУШЕЊЕ НА ОВОШЈЕ И ЗЕЛЕНЧУК

• Моќност: 245W

• Прилагодлива температура од 35°C до 70°C

• 5 заменливи корпи со капак со дијаметар од 32 cm

• 100% без BPA

Две години гаранција

3,999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.