ARIETE POP CORN АПАРАТ ЗА ПУКАНКИ ЦРВЕН

Две години гаранција

Машина за пченка со уникатен дизајн на американскиот ресторан од 1950-тите. Готвење на топол воздух без употреба на масло или маснотии. Подгответе 60 гр пченка за помалку од 2 минути. Ајде да се забавуваме со Party Time Ariete!

Пуканки – Компактна машина за пуканки со ретро дизајн инспириран од 50-тите.

• Подготвува 60 g пукање пченка за помалку од 2 минути

• Лесно се чисти и расклопува

• Моќност: 1100 W

• Систем за готвење со топол воздух

• Готвење без маснотии

• Мерен капак

•Едноставен за употреба со компактен облик и ексклузивен дизајн

•Специјално готвење без маснотии со топол воздух: идеален за целосно природна закуска

2,499 ден

Опис

Овој производител на пуканки од новата Party Time линија на Ariete ќе биде покрај вас во вечерните часови со семејството или пријателите со многу крцкави, вкусни пуканки подготвени да се гризат без престан. Благодарение на специјалниот метод за готвење на топол воздух, Party Time Pop Corn претвора 60 g пченка во лесни пуканки со вкусен мирис за помалку од 2 минути. Нема потреба да додавате ништо друго како масло или маснотии за да постигнете лесна, но вкусна закуска, целосно природна и без маснотии.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.