НА ПОПУСТ 37%

ARIETE РАЧЕН БЛЕНДЕР

Рачниот блендер вклучува длабок сад за блендирање со моќност од 700W сечило и адаптер за сечкото. Со процесор од не’рѓосувачки челик и ергономска рачка. Лесен за чистење, чување и употреба.

1,699 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.