ARIETE РЕШО

  • Решо
  • Моќност: 1500W
  • Грејни зони: 1
  • Регулација на јачина
  • Брзо загревање
  • Две години гаранција

2,799 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.