НА ПОПУСТ 15%

ARIETE СТИК ПРАВОСМУКАЛКА 2 ВО 1

  • Правосмукалка
  • Вшмукување:210W
  • ХЕПА филтер
  • Циклонска технологија без вреќи 2 во 1
  • Капацитет на резервоарот: 5L
  • Ротирачка четка со LED светла
  • Повеќенаменска четка за под/тепих
  • Должина на кабелот: 5m
  • Две години гаранција

6,749 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.