AURA CLASSIC 254 Iconic Red

254 Iconic Red –Комбинација на класично-црвена боја,супер-лесна текстура и одлична пигментација која асоцира на црвен тепих,гламур и висока мода.

349 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.