НА ПОПУСТ 19%

BIBS Sage Сет Стаклено шише 225ml

BIBS Стаклено шише дизајнирано за да ги задоволи потребите на бебето и изработено од боросиликатно стакло, кое е издржливо и  отпорно на температурни и термички удари.

 

  • Стаклено шише со капацитет од 225 ml
  • Природен гумен латекс
  • Не испушта микропластика во млекото
  • Сите делови се направени од 100% безбеден материјал за храна
  • Дизајнирано со функција против грчеви
  • Препорачано од акушерките за поддршка на природното доење

Сетот содржи: стаклено шише 225 мл, капа, x1 цуцла (s), брава за млеко, завртка и преклоплива инка.

1,190 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.