CLEMENTONI Benny the Bunny Меко Зајче

Benny е изработено од мек плиш со различни текстури

11*31.5*20cm

1,390 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.