CLEMENTONI Baby First vehicles Сет бебешки автомобили

Супер забава со овој совршен сет за супер-меки игра!

Меки градежни коцки на Clementoni, 3 пријателски фигури, брод, воз и мал авион, вашите најмлади деца ќе можат да создадат фантастични приказни и да ги споделат нивните фантазии !
Стимулираат рачна умешност и визуелна перцепција.

6м-36 м

1,534 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.