CLEMENTONI Crazy Chic Fashion Designer Сет моден дизајнер

Сет Моден Дизајнер

7г +

2,290 ден

Опис

Со новата модна книга, ќе се чувствувате како да сте во вистинска модна куќа каде можете да создадете ексклузивни колекции.
Нова и супер модерна светлечка работна површина. Комплетот исто така вклучува и пенкала за боење врз дизајни, исто како да сте вистински моден дизајнер .

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.