J&B RARE Виски

1 л | 0,7 л

1,000 ден1,350 ден

Исчисти

Опис

Креирано во Лондон, а дестилирано во Шкотска.

Неповторливо шкотско виски, кое во себе содржи 42 вкусови на виски внимателно комбинирани со цел да се креира суптилен, мазен и комплексен вкус.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.