David Beckham Classic Homme тоалетна вода за мажи

David Beckham Classic Homme тоалетната вода за мажи претставува модерен поглед кон машкиот свет. Инспириран од силните лични вредности на David и современото сфаќање на машкоста, овој безвременски мирис е ароматичен спој на топли тонови со свежо зачинети ноти. За модерните мажи кои се верни на своите верувања.

1,390 ден1,790 ден

Исчисти

Опис

Со ароматична мешавина од топли тонови, тоалетната вода Classic Homme претставува дрвенест и нежно зачинет мирис. Мирисот се отвора со свежината на ѓумбирот и цитрусните ноти и акорд на сечуанска пиперка. Срцето гледа препознатлива фузија на кашмирско дрво и кожа, создавајќи богата и машка привлечност која е засилена со основата на дрвото од махагони, пачули и сензуален акорд на мошус.

Дополнителни информации

Пакување (ml, l)

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.