НА ПОПУСТ 20%

DENVER LWT-10510BLACKMK2 Таблет за пишување и цртање со LCD екран

• Вклучувајќи перо – Екранот е осетлив на притисок.

• Екранот може да се брише преку 50.000 пати.

• Идеален за цртање без трошење хартија.

• Вклучува батерија со долг животен век.

Овој таблет е совршен за творечки луѓе кои сакаат да цртаат, пишуваат, или прават белешки без употреба на хартија. Со притисок-осетлив екран и вклучено перо, добивате природно и лесно искуство како кога би пишувале со обично моливче или пенкало. Екранот може да се брише повеќе од 50.000 пати, што го прави таблетот одличен избор за долготрајна употреба. Со вклучената батерија со долг животен век, овој таблет е практичен и еколошки придонесен начин за цртање и пишување.

Две години гаранција

799 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.