Draftosaurus Друштвена игра

  • Броj на играчи: 2-5
  • Времетраење: 15 мин
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Ankama

1,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.