EVOLVE THE HYDRATION HEROES Сет за лице за хидратација за сите типови на кожа

Суперхидрантно дуо

Hyaluronic Serum 200 (30 ml)

Нашиот најпродаван серум со хијалуронска киселина е докажан дека ја хидрира кожата одвнатре. Органскиот екстракт од калинка омекнува и штити. Има пријатна нежна арома.

Hyaluronic Eye Complex (10 ml)

Овој серум за очи користи егзотични матични клетки од цвет од тубероза за да помогне во намалувањето на изгледот на очните кеси, , додека ја зацврстува и осветлува деликатната област околу очите. Хијалуронската киселина помага да се намали појавата на брчки со што кожата изгледа помлада.

2,645 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.