First Rat Друштвена игра

  • Број на играчи: 1-5
  • Времетраење:  30-75 мин
  • Вoзраст: 10+
  • Издавач: Pegasus Spiele

2,990 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.