Gordon’s Pink & Tonic Џин Тоник

Лесен и освежителен Gordon’s Premium Pink во комбинација со тоник. Вкусот на Gordon’s Premium Pink е балансиран помеѓу свежиот вкус на смрека и слаткоста од малини, јагоди и рибизли.

  • 250 ml

105 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.