HELIOCARE 360º PEDIATRICS ТРАНСПАРЕНТЕН СПРЕЈ SPF 50

Heliocare 360º Pediatrics Transparent Spray претставува целосен спектар на течни креми за сончање во форма на аеросол, кој може лесно и ефикасно да се примени од секоја позиција за да се олесни заштитата на деликатната кожа на децата.

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.