HQD Cuvie Bubble Gum Електронска цигара

HQD Cuvie е електронска цигара за еднократна употреба со портфолио од 10 вкусови.

  • Вкус: БАБЛ ГАМ
  • Број на повлекувања: 300
  • Концентрација на никотин: 00mg/ml
  • Количество на течност: 1,25ml

Рок на употреба: 12 месеци од отварање

350 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.