Jumping Clay Прасенце

110 x 48 x 170 мм

349 ден

Само 1 останати во залиха

Опис

Кој вели дека прасето мора да живее во калта? Направете го Вашето прасенце кое ќе живее во удобноста на Вашиот дом.

Што содржи кутијата:

  • 2 рефил кесички од 18г во бела боја
  • Рефил кесички од10г во црвена боја
  • Рефил кесичка од 5г во црна боја
  • Дополнителен материјал
  • Алат за изработка на фигури
  • Упатства за изработка на фигурата

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.