Kérastase Chroma Absolu Spring Сет за боена коса

Kérastase Chroma Absolu Spring сет за боена коса

Chroma Absolu Bain Riche Chroma Respect потхранувачки шампон за нормална до густа чувствителна или оштетена боена коса 250мл

Chroma Absolu Masque Chroma Filler маска за нормална до густа чувствителна или оштетена боена коса 200мл

3,300 ден

Нема на залиха

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.