Lasstore IZ.Y Black Eau de Parfum Парфем

Класична елеганција во мистериозно и сензуално издание.

Композицијата ја отвара нотата на лубеница, обвиена во свежи миризливи акорди на лаванда и врбинка. Во базната нота јасно се издвојува интензитетот на темното чоколадо, омекнат со сензуалноста на кашмеранот и пачулите.

999 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.