LAVAZZA ESPRESSO BIO DOLCE GUSTO 6/13 капсули

Компатибилни за Krups машини за еспресо.

16 капсули

 

349 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.