НА ПОПУСТ 31%

LOTUS Lounge Chair Екогами Делта

Димензија 130х90х90 см
Изработено од две навлаки, лесно за одржување, Состав
100% полиестер .
Достапно во 2 бои Песок и Небо

4,200 ден

Исчисти

Дополнителни информации

Боја

,

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.