MADARA CUSTOM ACTIVES КОНЦЕНТРАТ ЗА ЛИЦЕ СО ПРОВИТАМИН А ПРОТИВ БРЧКИ И ФИНИ ЛИНИИ

Custom Actives е линија на природни сертифицирани, неверојатно богати козмецевтски активни адитиви, кои лесно се мешаат во вашите секојдневни креми за хидратација со цел да ги исполните вашите специфични потреби за нега на кожа.

Концентратот содржи растителен Провитамин А – природен, вегански извор на Ретинол, добиен од волчји трн, дива капина и офика. Формула која не содржи вода. Спакувано во заштитно стакло.

  • Погодно за лице и тело. Масирајте директно на проблематичните регии , или помешајте 1-3 капки во секојдневната крема масло за хидратација на лице или тело.

920 ден

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.