MEDELA Sleep Bra – Градник за спиење

Специјално дизајниран без фижбани, Sleep Bra е градник за доење на Medela кој нуди беспрекорна поддршка додека спиете, за удобност во текот на ноќта кога сте бремени или доите.

Градник за спиење

*Материјалот што се протега во четири насоки нежно ја поддржува вашата града;

*Удобно се  вклопува, значи дека влошките за доење не се поместуваат и имате суви ноќи;

*Нежната ткаенината ви помага да се чувствувате кул и свежо;

*Растегливиот преклопен преден дел овозможува лесен пристап за доење или измолзување;

Black-size M  Црна боја-величина М

1,300 ден

Опис

 

 

Сите жени се различни и Медела ја прифаќа оваа различност. Во случај да не можете да ја најдете вашата големина наведена на нашата табела со големини, ве советуваме да ја испробате големината на Медела што е најблиску до вашето мерење.

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.